Kontakt

Swedstyle AB Vaggeryd

Karlavägen 38, Box 171
567 24 Vaggeryd

Telefon:+46 393-363 60
E-post:info@swedstyle.se

 

Swedstyle Ekenässjön

Forngatan 25
574 50 Ekenässjön

Telefon: +46 383-348 00
E-post: info@swedstyle.se

Teknisk support/kundservice:

Telefon: +46 393-363 57

E-post: info@swedstyle.se

Jobba hos oss

Vill du växa tillsammans med ett smart och innovativt företag? Sök någon av våra lediga tjänster på rektryteringssajten yobber.se eller skicka en spontanansökan.

TILL KARRIÄRSSIDAN

Showroom

ETAGE 1, Stockholm
Ta en närmare titt på vårt sortiment och inspireras på vårt showroom i Stockholm. På ETAGE 1, Rosenlundsgatan 40 huserar vi under en gemensam inredningsutställning tillsammans med CDC Group, Forbo Flooring Systems, Framery, Konradssons Kakel, Kährs, Let There Be Light, Luxaflex, Malmstolen och Mitab. Gemensamma nämnare är god kvalitet och modern design. Här hittar du allt som behövs för att inreda en modern arbetsplats.

Läs mer om vårt showroom på etage1.se

Sälj, kundsupport, marknad

Dick  Thunell

Dick Thunell

Sales Director

Vaggeryd +46 70 5248795
dt@swedstyle.se

Martin Mellqvist

Martin Mellqvist

Sales Manager Export

Vaggeryd 0730-61 07 73
martin.mellqvist@swedstyle.se

Fredrik Hedberg

Fredrik Hedberg

Sales Manager Export

Vaggeryd +46 76 32 52 000
fredrik.hedberg@swedstyle.se

Stefan Nybohm

Stefan Nybohm

Key Account Manager Nordic Countries - Mid Sweden/Norrland

Stockholm 0706-86 49 00
stefan.nybohm@swedstyle.se

Björn Fängström

Björn Fängström

Key Account Manager Nordic Countries - Stockholm/Norrland

Stockholm 0708- 33 45 99
bjorn.fangstrom@swedstyle.se

Victoria Wallén

Victoria Wallén

Jenny Blom

Jenny Blom

Customer Service

Vaggeryd 0393-363 62
jb@swedstyle.se

Madeleine Tirosh

Madeleine Tirosh

Customer Service

Vaggeryd 0393-363 65
mt@swedstyle.se

Lisa Johansson

Lisa Johansson

Customer Service

Vaggeryd 0393-363 61
lj@swedstyle.se

Tina Lindholm

Tina Lindholm

Marketing Communications Manager

Vaggeryd 0721-42 05 79
tina.lindholm@swedstyle.se

Eje Sahlstedt

Eje Sahlstedt

Manager Back office

Vaggeryd 0393-363 52 , 0706-72 96 84
es@swedstyle.se

Jacob Tinnler

Jacob Tinnler

Customer Service

Vaggeryd 0765-39 93 65
jacob.tinnler@swedstyle.se

Produktion, utveckling, kvalitet, inköp, IT

Julia Alfelt

Julia Alfelt

Peter Jahnsén

Peter Jahnsén

Product Manager Flexlock

Vaggeryd 0393-36380 , 0705-41 94 86
pj@swedstyle.se

Susanne Andersson

Susanne Andersson

Adam Trzeciak

Adam Trzeciak

Quality Manager

Ekenässjön 0393-348 44 , 0730-28 72 22
adam.trzeciak@swedstyle.se

Ola Haraldsson

Ola Haraldsson

Purchasing- and Product Development Manager

Vaggeryd 0702-47 11 82
ola.haraldsson@swedstyle.se

Radek Majewski

Radek Majewski

Strategic Purchaser

Vaggeryd +46 (0)73-346 97 68
radek.majewski@swedstyle.se

Emil Ekdahl

Emil Ekdahl

Strategic Purchaser

Vaggeryd +46 72 05 09 246
emil.ekdahl@swedstyle.se

Patrik Hansson

Patrik Hansson

Production Manager

Vaggeryd +46 722 14 24 63
patrik.hansson@swedstyle.se

Kim Andersson

Kim Andersson

Site Manager

Ekenässjön 076-8062102
kim.andersson@swedstyle.se

Dani Babil

Dani Babil

Business system / IT manager

Vaggeryd +46 70 301 61 02
dani.babil@swedstyle.se

HR, Ekonomi

HR, Ekonomi

Therése Bomberg

Therése Bomberg

Karin Hedström

Karin Hedström

John Albinsson

John Albinsson

Accounting Manager

Ekenässjön +46 72 543 32 51
john.albinsson@swedstyle.se

Emilie Åkesdotter

Emilie Åkesdotter

Pay roll / HR

Ekenässjön +46 730 555 672
emelie.akesdotter@swedstyle.se

Ingela Fridén

Ingela Fridén

Företagsledning

Jörgen Ekdahl

Jörgen Ekdahl

Karin Hedström

Karin Hedström

Bengt   Svensson

Bengt Svensson

Production Director

Vaggeryd 0703-07 51 60
bengt.svensson@swedstyle.se

Therése Bomberg

Therése Bomberg

Stefan Johansson

Stefan Johansson

Business Development

Ekenässjön 0706-03 64 14
stefan.johansson@swedstyle.se

Dick  Thunell

Dick Thunell

Sales Director

Vaggeryd +46 70 5248795
dt@swedstyle.se

Ola Haraldsson

Ola Haraldsson

Purchasing- and Product Development Manager

Vaggeryd 0702-47 11 82
ola.haraldsson@swedstyle.se